Trendyol 1. Lig’in 27. haftasında Bodrum FK, Boluspor ile 1-1 berabere kaldı. Bodrum FK’nin teknik direktörü İsmet Taşdemir, iyi oynayan bir takıma karşı mücadele ettiklerini belirtti. Taşdemir, maçın genelinde üstün olduklarını ancak son paslardaki beceriksizliklerinin galibiyeti engellediğini söyledi. Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ise deplasmandan bir puan aldıklarını ve zemin sorununu eleştirdi.