Başkan İbrahim Sandıkçı: “Sandıkta zaferimizi ilan edeceğiz”

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Bizim siyasetimiz, eser ve hizmet siyasetidir” dedi.

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Samsun Salıpazarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Canik’i daha ileriye taşıyacak projelerin hazır olduğu ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’in değerine değer katmaya kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Canik’te Hız Kesmeden Yola Devam

Kuzey Yıldızı Mahallesi’nde yer alan dernekte, dernek yönetimi ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, yeni dönemde ilçeye kazandırılacak projeler hakkında bilgiler verdi. İlçeye yeni projeler ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imiz için görevde bulunduğumuz 5 yılda ilçemizi projeler ve yatırımlarla donattık. Hemşehrilerimizle el ele örnek işlere imza attık. Bizim siyasetimiz, eser ve hizmet siyasetidir. Önümüzdeki 5 yılda ilçemizi daha ileriye taşıyacak projeleri ve yatırımları hayata geçirmeye devam edeceğiz. 31 Mart’ta sandıkta zaferimizi ilan edeceğiz. Canik’te gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’ya gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, MHP Canik İlçe Başkan Vekili Serkan Öztürk, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, Canik Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı Canik Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Canik Salıpazarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yusuf Ceniklioğlu eşlik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x